Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

50 Branek
         29.10.13

923148_194866937333573_1177777814_n.jpgDavid Buzrla,útočník,který ve 14ti zápasech násázel svým soupeřům 24 branek,by chtěl splnit svůj sen a nastřílet minimálně 50 gólů.. ''Působení v žákách si parádně užívám,je to skvělé období.Mám skvělý pocit,když obléknu dres Vítkovic.Rád střílím góly,tak nevidím žádnou chybu si nastřílet dalších aspoň 25 branek..Chce to hodně snahy,ale budu se snažit i pomáhat týmu.Až odejdu ze žáků,tak bych rád vzpomínal na krásné období a s nimi i minimálně 50 branek..''řekl David Buzrla

Adam Buzrla,velký talent

Adam Buzrla,útočník,kapitán a nejmladší hráč Vítkovic.Svému týmu krásně pomohl,dal rekordních šest branek.Dal důležitý gól proti SportNESu.Překvapil ostaní.Hrál naplno..Celý tým SSK Vítkovice mu přeje,ať mu to vydrží,ať stříli krásné góly a ať stoupá nahoru a nahoru..

Bitva turnaje aneb ostravské derby

Už je tady..Bitva mezi SportNESem a Vítkovicemi.Rozhodčí už dává svolení k začátku prvního poločasu a míč mezitím drží SportNES,hned útočí a dává gól.A je to 1:0 pro SportNES.Pro Vítkovice je to těžký zápas?Kdepak!Sebrali se a hrají v útočné fázi a Baláž střílí vyrovnávací gól.SportNES se diví a za krátkou chvíli dávají další gól a zvýšují na 2:1.Ale né,říkají si hráči Vítkovic.Po gólu má míč Hartoš a ten nahrává Davidovi Buzrlovi a ten střílí další vyrovnávací gól..Je to 2:2!Po gólu obrana udělala malou chybu a SportNES střílí na brankáře Holiše a ten to jen lehce odrazil a míč pokračoval dal a byl to gól..Je to 3:2 pro SportNES..Hvizd rozhodčího oznamuje konec prvního poločasu.Po prvním poločase Vítkovice myslí jen na výhru.Tenkrát Marián Baláž unikl přes obranu a střílí další gól a je to 3:3.SportNES to nevzdává a hned střílí další gól na 4:3.Vítkovice to nikdy nevzdávají..David Buzrla má míč a prokličkuje se a střílí další gól a je to konečně 4:4..Bohužel David musí být zakrátko vystřídán kvůli malému zranění a nastupuje Adam Buzrla..Do konce zápasu zbývá jedna minuta..A těsně před koncem Adam Buzrla střílí krásný gól do sítě SportNESU a je to 5:4! A je tu hvizd rozhodčího a hráči Vítkovic se radují z krásné výhry.Ale Vítkovice skončilo na druhém místě,protože SportNES mělo lepší skóre..

Další turnaj ve futsale,tenkrát zajímavější

Turnaj porbíhal v Praze.Na turnaj dorazili všichni v krásném počtu.Přihlásili se tam jako obvykle tři kluby,SportNES,Vítkovice a PSKN Praha.První zápas odehráli Vítkovice proti PSKN a vyhráli pěkně s výsledkem 7:0.Dvě branky dali Baláž,Adam Buzrla a David Buzrla.Jednu další branku přidal Hartoš Radim.Hráli jsme pěkný futsal.Na dalším zápase na Vítkovice čekal  velký ostravský rival SportNES.Zápas vyhrál velký rival SportNES se skórem 4:1.Za Vítkovice jedinou branku vstřelil Marián Baláž.Hráče pak čekala obědová pauza.Po pauze hrát a hrát.Tenkrát odvetný zápas proti PSKN Praze.Vyhráli Vítkovičtí hráči s pěkným výsledkem 9:1.Za Vítkovice dal Hattrick nejmladší hráč Adam Buzrla.Baláž přidal své další dva góly a Hartoš další tři.Teď se přesměrujeme k poslednímu zápasu,k největší bitvě celého turnaje. Vítkovice proti SportNESU..  Pokračování v dalším článku..

Turnaj v minikopané?Ano,byl to skvělý den

Pro neslyšicí hráče,žáky,to byl výjimečný den,protože to byl první turnaj v Minikopané.Účastnili se tam tři kluby,SportNes Ostrava, SSK Vítkovice a PSKN Praha.Hráči ze všech klubu dorazili a turnaj mohl začít.Vítkovice hráli první zápas se SportNESem.Hráči dali do zápasu všechno a bojovali do posledního dechu.Zápas byl velmi tvrdý a Vítkovice útočili i bránili.Měli pár šanci,ale bohužel spálili.Nakonec vyhrál SportNES s výsledkem 1:0.Po zápase se SportNESem,Vítkovice čekal další zápas proti PSKN Praze.Vítkovice vyhrálo s vysokým výsledkem 17:0.Pak je čekala pauza a po pauze odveta,neboli druhé kolo.Opět se hrálo proti SportNESu.Vítkovice si dali další těžký úkol,vykořistit z toho zápasu 3 body,což se ale bohužel nestalo.Sice dali dva góly,které vstřelili David Buzrla a Adam Buzrla,ale hned pět krát inkasovali.Zápas skončil s výsledkem 2:5.Po zápase další úkol pro Vítkovice?Ano,vyhrát zápas proti Praze a být druzí na turnaji.Povedlo se nám to,každý si dal gól a vyhráli jsme s výsledkem 7:1.Po turnaji si hráči věří na další ročník Minikopané žáků.Pěkný den pro každého účastníka to byl.

První jsme nebyli,ale měli jsme na to

Turnaj neslyšících ve futsale si užili velmi pěkně.Před turnajem si dali úkol,bojovat o první místo,ale bohužel první zápas se SportNESem prohráli s vysokým skórem,což je 2:7..Obě branky za Vítkovice vstřelil Holiš Vlastimil.Po zápase si hráči řekli ''Dost''! Sebrali se a porazili pěkně domácí PSKN Prahu,na pěkném výsledku se podílel David Buzrla z Vítkovic,který vstřelil tři branky.I ostatní hráči hráli skvěle.Brzy je čekala odveta se SportNESem.Hráči Vítkovic byli velmi nabroušení a věřili si na výhru,což se ale bohužel nestalo.Zápas byl velmi tvrdý.Po prvním poločase to bylo 1:1,branku vstřelil David Buzrla..Druhý poločas hráli Vítkovice pořád na polovině soupeře,avšak za malou nepozornost jsme dostali další dva góly.Druhý poločas už se hrál v plamenech,nádávek a malými rvačkami..Na konci zápase Vítkovice snížili na 3:2 po další brance Davida Buzrly z přímého kopu.Po zápase byl náš hlavní cíl,zůstat na druhém místě po úkolu porazit PSKN Prahu..Hráči z Vítkovic hráli báječně už od první sekundy a góly si dal každý a vyhráli 12:0.Po zápase byli hráči šťastní z druhého místa.Hráči SSK Vítkovice gratulují SportNESu a dávaji čest taky poražené PSKN Praze..

Premiéra žáků v přáteláku
431466_223731391052228_1533703146_n.jpgJe tu první den pro žáky,kteří si prvně oblékají vítkovické dresy.Je tu den,kde se v přáteláku utkávají dvě mužstva žáků Vítkovic a SportNESu.Zápas se hraje v hale v Porubě a všichni natěšení hráči se těší na přátelák.Odehráli se dva zápasy.Ve dvou zápasech podle statistik je lepší žactvo Vítkovic..První zápas vyhráli vítkovičtí se skórem 2:1.Branky vstřelili za Vítkovice David Buzrla a Radim Hartoš.Je tu po pauze další kolo přáteláku.SportNES chce jednoznačně vyhrát po prohře v prvním kole.Není tomu tak,sice vedli v prvním poločase 1:0,ale těsně před koncem vyrovnal za Vítkovice David Buzrla..Následuje rozlučkový penaltový rozstřel,kde nikdo neproměňuje..Jediný hráč SportNESu dává gól..Penaltový rozstřel skončil úspěchem pro SportNES 1:0..Hráči spokojeni